Міжнародна наукова конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ БІОМЕХАНІКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ»

ПРОГРАММА КОНФЕРЕНЦИИ 2015В Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т. Г Шевченка відбулась традиційна міжнародна наукова конференція пам’яті А. М Лапутіна. Програма конференціі включала урочисте відкриття, пленарне засідання та дводенні секційні засідання за напрямами:

- біомеханічні, педагогічні. медико-біологічні та психологічні аспекти фізичного виховання та спорту;

- біомеханічні, інформаційно-комунікаційні технологіі  і конструкторські розробки у фізичному вихованні та спорті

- сучасні проблеми здоров’я та здорового способу життя у педагогічній освіті;

- педагогічні  аспекти професійної підготовки майбутнього фахівця з фізичного виховання та спорту.

До програми подано понад 180 наукових статей, які видані у збірці наукових праць «Вісник Чернігівського університету. Серія: Педагогічні науки. Фізичне виховання та спорт» (Випуск 129.,т.3). В секції «Сучасні проблеми здоров’я та здорового способу життя у педагогічній освіті» представлено доповідь д. п. н., професора  С. В. Шмалєй «Валелогічні аспекти корекціі та реабілітаціі слабозорих дітей засобами фізичного виховання та спорту». Перспективні наукові дослідження продовжуються!

ВІСНИК Чернігівського національного педагогічного університету. Випуск 129. Том ІІІ