VІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»

img058В Харківському Національному університеті «Харківський політехнічний інститут» за ініціативою Союзу фахівців з безпеки життєдіяльності проведена традиційна науково - методична конференція, присвячена проблемам цивільної, екологічної, інформаційної  безпеки, формуванню культури безпеки в навчальних, виховних, громадських установах. Активну участь у роботі конференції взяли викладачі вищих навчальних закладів України, співробітники навчально - методичного центру ДСНС Харківської області, представники фонду соціального страхування.  До збірки наукових праць конференції включені статі д.п.н, проф.С.В. Шмалєй «Екологічний моніторинг водно ресурсного потенціалу Херсонської області»; доц.., к.м.н  Т.О. Маланчук, ст. викл. , к.м.н. С.О. Бакін  і «Деякі аспекти виникнення психоемоційних розладів у громадян, що постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій». Учасники конференції ухвалили резолюцію щодо напрямів спільної діяльності.

Р І Ш Е Н Н Я

VІІ Міжнародної науково-методичної конференції  та 105 Міжнародної наукової конференції EAS

«Безпека людини у сучасних умовах»

3–4 грудня 2015 р., м. Харків, Україна.