ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ – 2016»

P 20160615 111144 HDRТрадиційна науково-практична конференція Громадської організації «Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху» проведена у Сосницький спеціальній загальноосвітній школі інтернаті з проблеми «Мовленнєвий режим у навчальній та виховній роботі спеціальної школи для дітей з вадами слуху». Активну участь у роботі конференції брали високо кваліфіковані науково-педагогічні працівники Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на чолі з завідувачем кафедри сурдопедагогіки д. психол. наук., професором Л. Фомічовою . Великий загал директорів спеціальних шкіл інтернатів з усіх областей України залучився до обговорення проблем мовленнєвого режиму в різних навчально-виховних ситуаціях, які презентували доповідачі. Інтерактивний Круглий стіл за темою «Мовленнєвий режим з культури безпеки життєдіяльності осіб з вадами слуху, який провели завідувач кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності д.п.н., проф. С. Шмалєй та завідувач кафедри сурдопедагогіки д. психол. наук., професор Л. Фомічова, поєднав обґрунтування опорних мовленнєвих схем та практикум по наданню першої долікарської допомоги.