ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ В ІНСТИТУТІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

imagesУ період з 07 по 16 листопада 2016 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту пройшли підвищення кваліфікації з викладання дисципліни «Безпека життєдіяльності» доцент, к.п.н. Федоров Г.В. та старший викладач, к.м.н. Непокупна-Слободянюк Т.С.  В процесі курсової підготовки викладачі ознайомились з актуальними проблемами цивільного захисту в Україні та досвідом організації системи безпеки життєдіяльності за кордоном, систематизували сучасні законодавчі, нормативно-правові документи відповідного профілю, взяли участь в тренінгу щодо надання соціально-психологічної та домедичної допомоги населенню за умов надзвичайних ситуацій.На підсумкових заняттях курсанти успішно виконали комплексні тестові завдання та презентували  випускні роботи.  Особливу увагу привернула доповідь доцента Г.В. Федорова, присвячена діяльності Всеукраїнської Громадської організації «Союз фахівців БЖДЛ», яка створена провідними  спеціалістами Харківського національного університету «Харківська політехніка».

Підвищення кваліфікації завершено врученням свідоцтв!