СЕМІНАР "ПРИНЦИПИ ТА МЕХАНІЗМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН У МЕЖАХ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ В КОНТЕКСТІ НОВИХ СТАНДАРТІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ"

logo

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та Інститутом вищої освіти України НАПН України провів  для вищих навчальних закладів, наукових установ семінар «Принципи та механізми забезпечення вибору навчальних дисциплін у межах освітньої програми в контексті нових стандартів вищої освіти».

Цільова аудиторія даного семінару обєднало представників  Міністерства освіти і науки України, проректорів з навчальної роботи, представників навчально-методичних підрозділів, завідувачів кафедр, викладачів, розробників освітніх програми вищих навчальних закладів і наукових установ НАПН України, НАН України, Національних експертів, студентів, громадських організацій.В семінарі взяла участь завідувач кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності НПУ імені М. П. Драгоманова професор С.В. Шмалєй.

Результатами  навчання на даному семінарі визначено: формулювання компетентностей та результатів навчання за освітньою програмою та навчальними дисциплінами на основі стандартів вищої освіти; розроблення профілю та формулювання опису освітньої програми як складової Інформаційного пакету.

Семінар провів доктор технічних наук, професор Юрій Рашкевич, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Доповідь додається.