ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВО_ ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ УКРАЇНИ»

обложка 2017 вордНа кафедрі цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулась ІІІвсеукраїнська заочна науково - практична конференція «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України», співорганізаторами якої виступили ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», «Всеукраїнський громадський дитячий рух», «Школа безпеки», Центр еколого-валеологічних ініціатив.

На адресу оргкомітету надійшли матеріали понад 130 авторів, серед яких 7 докторів наук, професорів, 84 кандидатів наук, доцентів, 12 викладачів, аспірантів, 27 студентів та 5 вчителів – методистів. Наукові доробки виконані провідних навчальних та наукових установах України: Національний аерокосмічний університет( м. Харків), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Харківський національний медичний університет, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Херсонський національний технічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Харківській національний університет міського господарства, Національний університет фізичного виховання і спорту, Національний авіаційний університет, Національний університет цивільного захисту України, Національний університет «Львівська політехніка», , Національний університет харчових технологій, Національний університет оборони України, Запорізькій національний технічний університет, Сумський національний аграрний університет Хмельницький національний університет, Національний транспортний університет, Львівський державний університет фізичної культури , Житомирський державний університет імені Івана Франка, Херсонський державний університет, Донбаський державний педагогічний університет Львівський університет банківської справи, Кам’янець-Подільський національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет, Таврійський державний арготехнологічний університет, Інститут державного управління у сфері цивільного захисту, Інститут проблем математичних систем і машин, Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти, Державна екологічна академія післядипломної освіти,Харківська гуманітарно- педагогічна академія, Інститут модернізації змісту освіти.

Відповідно до рішення Організаційного комітету конференції до програми включені наступні наукові матеріали, які рекомендовані до друку у збірку наукових праць.

Програма конференції