СТУДЕНТ - ДРАГОМАНОВЕЦЬ – ПРИЗЕР ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «БЕЗПЕКА ЖИТЄДІЯЛЬНОСТІ»

DSC 0645

Студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вибороли перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» яка проходила на базі Львівського  державного університету безпеки життєдіяльності МВС України.

За участь у ІІ турі Грамотами відзначені студенти  факультету соціально-психологічних наук та управління Валерія Замятіна, Дмитро Коршун, Віталій Дерлеменко.

Студент 33 групи спеціальності “ Менеджмент»спеціальності  Віталій Дерлеменко посів ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Оргкомітет олімпіади висловив подяку «За активну участь у проведенні олімпіади та високу професійну підготовку учасників»  завідувачу кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, професору Світлані Шмалєй .

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!

img005   img007