ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНДИВІДУАЛЬНІ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛЮДИНИ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 20-22 вересня 2017 року відбулась традиційна конференція, яку започаткували співробітники кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації та НДІ фізіології імені М. Босого.

Цьогорічна конференція була присвячена ювілейним подіям фундаторів – 80-річчю доктора біологічних наук, професора М.В. Макаренка  та 70-річчю доктора біологічних наук, професора В.С. Лизогуба. Багаточисельна наукова спільнота залучилась до наукової конференції і привітання авторитетних ювілярів.  Наукові напрями конференції охоплювали обговорення актуальних проблем психофізіології, методичні підходи оцінки функціональних станів людини, алгоритми професійного добору та психофізіологічної реабілітації. В програму конференції та у збірку наукових праць включена публікація доктора педагогічних наук, професора С.В. Шмалєй. «Психофізіологічні засади академічної успішності». Збірник наукових праць конференції представляє понад 100  доповідей  науковців України.

Завантажити збірник можна ТУТ.