І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД

Всеукраїнські студентські олімпіади з нормативних дисциплін « Безпека життєдіяльності», «Цивільний захист», «Основи охорони праці» були організовані серед студентів І-ІУ курсів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

І етап   Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни  «Безпека життєдіяльності» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся з залученням багато чисельної студентської спільноти.

В олімпіаді брали участь 247 студентів І-ІУ курсів факультетів соціально-економічної освіти та управління,  психології, інформатики, фізико-математичного факультету  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.   Комплексне завдання включало три блоки: І- 50 предметних тестів; ІІ – 3 теоретичних питання та 2 розрахункові задачі; ІІІ- практичне завдання щодо надання першої допомоги в умовах надзвичайних ситуацій.

До складу журі були залучені  Голова журі:  завідувач кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності, професор, доктор педагогічних наук Шмалєй Світлана Вікторівна, члени журі: старший викладач, кандидат медичних наук  Бакін Станіслав Олександрович; доцент, кандидат педагогічних наук Федоров Геннадій Вікторович,  викладач, кандидат медичних наук Непокупна-Слободянюк Тетяна Сергіївна; викладач  Гарбузюк  Ірина Вікторівна.

Інтелектуальні змагання відбувалися на факультетах та завершилися між факультетськими відбірковим туром. У відбірковому турі брали участь переможці олімпіади фізико- математичного факультету першокурсники -  Плакса Діана ,  Остролуцька Наталія , Таннік Денис; факультету інформатики - Борисенко Тетяна, Парасоткіна Маргарита, Голосна Анастасія, факультету психології - Брюханова Анна, Молочко Ярослав, Чевельча Тетяна та факультету соціально- економічної освіти та управління Замятіна Валерія , Коршун Дмитро, Дерлеменко Віталій.

Командну перемогу впевнено вибороли досвідчені старшокурсники факультету соціально- економічної освіти та управління, які збагачені досвідом успішної участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді у попередньому році.

Журі запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом І ступеню:

• Замятіну Валерію Олександрівну, студентку ІІІ курсу факультету  соціально-економічної освіти та управління, спеціальність - Менеджмент, група 32 МО;

Журі запропонувала визнати переможцем та нагородити дипломом ІІ ступеню:

• Коршуна Дмитра Івановича, студента ІУ курсу факультету соціально- економічної освіти та управління, спеціальність - Менеджмент, група 43 МО;
  • Дерлеменко Віталія Олександровича, студента ІУ курсу факультету соціально- економічної освіти та управління, спеціальність - Менеджмент, група 43 МО;

Переможці отримали путівку на ІІ  етап  Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 н.р. з предмету  «Безпека життєдіяльності» до  Львівського університету безпеки життєдіяльності, яка відбудеться  23 - 27 квітня 2018 року

Під час проведення І етапу Всеукраїнськоїстудентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці» оргкомітет олімпіадикерувався «Положенням про проведенняВсеукраїнської студентської олімпіади» (НаказМОНМС України від 13.12.2012 р. № 1410).Учасникам олімпіади   запропоновані тестові питання та завдання відповідно до змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці»для вищих навчальних закладах.
В олімпіаді брали участь 83 студенти  І-УІ курсів факультетів соціально-економічної освіти та управління,  психології та інформатики  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.   Комплексне завдання включало три блоки: І- 60 предметних тестів; ІІ – вирішення кросвордів (20 термінів)  та ІІІ- практичне завдання щодо визначення організаційних заходів за умов виробничого травматизму або аварій та  2 розрахункові задачі.

Журі на чолі з  завідувачем кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності, професор, доктор педагогічних наук Світлана Вікторівна Шмалєй визначила наступних переможців: Антонову Анну Анатоліївну, студентку ІУ курсу факультету психології, спеціальність - Психологія, група 40 пс – Диплом І ступеню,

Ткач Маргариту Олегівну, студентку ІУ курсу   факультету психології, спеціальність - Психологія, група 42 пс – Диплом ІІ ступеню,

Голуб Марію Олегівну, студентку ІУ курсу  факультету психології, спеціальність - Психологія, група 42 пс – Диплом ІІ ступеню.

Вперше команда у складі А. Антонової, М. Ткач, М. Голуб візьме участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з предмету  «Основи охорони праці» у  Луцькому національному  технічному університеті  ( 17 - 20 квітня 2018 року) .

Студенти- переможці та викладачі кафедри розпочали підготовку до участі у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад з дисциплін «Безпека життєдіяльності» , «Основи охорони праці», «Цивільний захист».

Бажаємо наполегливості  у досягненні перемоги!