Перемога драгомановців на всеукраїнській студентській олімпіаді з «Цивільного захисту»

dyplomСтуденти-драгомановці вибороли переконливу перемогу в командному заліку та в індивідуальному змаганні на Всеукраїнській студентській олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист». Команда у складі студенток факультету психології Вікторії Пашко, Катерини Калабської, Тетяни Роїк посіла І місце у групі «Університети гуманітарного напряму», а Катерина Калабська отримала Диплом І ступеня.

Команда студентів-драгомановців продемонструвала у тестовому турі високий рівень теоретичних знань щодо теорій, методів і технологій прогнозування та відвернення надзвичайних ситуацій та чіткість вирішення практико-орієнтованих задач першочергового життєзабезпечення населення у надзвичайних ситуаціях. Всеукраїнська студентська олімпіада з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист» відбулась 22-23 березня у Національному авіаційному університеті (м. Київ) і зібрала понад 100 студентів з майже 40 вищих навчальних закладів транспортного, технічного, спеціального та гуманітарного спрямування.
За активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист» Подякою оргкомітету відзначено професора, завідувача кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Світлану Вікторівну Шмалєй.
Бажаємо наукового, творчого та особистісного розвитку талановитим студентам!
Кафедра ЦЗ та БЖД