ОСВІТНЯ ПРОГРАМА "ПАРАМЕДИЧНА ТА ЕРГОТЕРАПЕВТИЧНА ПІДГОТОВКА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ"

В Інституті неперервної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова проводиться набір на курси  підвищення кваліфікації «Парамедична та ерготерапевтична підготовка по догляду за хворими».

Освітня програма розрахована на студентів університету та  немедичних працівників, які за службовими обов’язками потребують парамедичної та ерготерапевтичної компетентності: соціальних працівників, вихователів дошкільних і позашкільних навчальних закладів, вчителів загальноосвітньої школи, фахівців пенітенціарної системи, персонал оздоровчо-реабілітаційних закладів.

У процесі навчання слухачі засвоюють

-         основи  медичних знань;

-         загальний догляд за хворими;

-         спеціальний догляд за хворими;

-         домедичну допомогу в екстрених ситуаціях;

-         основи фармакології;

-         професійну етику та деонтологію;

-         масаж та лікувальну фізичну культуру;

-         дієтологію;

-         основи фізіотерапії та курортології;

-         безпеку життєдіяльності малорухливих осіб;

-         англомовну термінологію.

Навчання проходить у два етапи: теоретичне і виробниче. Обсяг – 72 години, графік занять гнучкий.

Виробниче навчання та практика організовані на базі державних медичних установ та оздоровчо-реабілітаційних центрів.

За результатами  освітньої програми слухачі набудуть навичок та вмінь догляду за лежачими хворими, проведення профілактики пролежнів, заміни натільної та постільної білизни, приготування робочих дезінфікуючих розчинів, асептичної обробки рук, накривання стерильного столика та виконання масажу при різних захворюваннях, постановка компресів та гірчичників, вимірювання артеріального тиску, закапування крапель в очі та вуха, перевіркиякості їжі, спостереження за санітарним станом палати та житла, за виконанням режиму хворого. Вмітимуть накладати кровоспинні джгути, проводити  штучне дихання, надавати першу допомогу при травмах, отруєннях, обмороженнях, опіках, накладати бинтові, косиночні, шинні та інші пов'язки, готують матеріал для накладання гіпсових пов'язок.

Випускники освітньої програми «Парамедична та ерготерапевтична підготовка по догляду за хворими» володіють принципами  застосуваннявизначених фармакологічних засобів, системою формування дієтологічних карт та методів приготування  дієтичних страв відповідно стану здоров’я, технологіями оздоровчих та лікувально  -  відновлювальних занять, навичками використання фізіотерапевтичних приладів та  виконання фізіотерапевтичних процедур.

Випускники освітньої програми оволодіють базовою англомовною термінологією щодо парамедичних та ерготерапевтичних дій.

Форми навчання: очна, вечірня, очна-заочна

Після закінчення навчання слухачі отримають свідоцтво державного вищого навчального закладу Національного університету імені М.П. Драгоманова  та додаток з анотаціями навчальних дисциплін українською та англійською мовами

Випускники освітньої програми можуть бути працевлаштовані у закладах соціального захисту, установах соціальної допомоги населення, оздоровчо-профілактичні установи, реабілітаційні центри та в системі індивідуального догляду та супроводу пацієнтів різних вікових груп.

Контакти : 044-234-77-47; 050-10-55-690; 068-566-22-83; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">npuhco@ukr.net

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!