Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській олімпіаді з «Основ охорони праці»

hjk.pngВітаємо студентів факультету психології Маргариту Ткач, Марію Голуб і Марину Мельник з перемогою у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Основ охорони праці» – І командним місцем, а М. Ткач – з дипломом за ІІ місце в індивідуальному заліку. Успіхи драгоманівців відзначено грамотами Організаційного комітету олімпіади: М. Голуб – у номінації «За креативне вирішення практичних задач», а М. Мельник«За високий рівень теоретичних знань».

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці», яка відбулася 19–21 квітня у Луцькому національному технічному університеті, зібрала понад 100 студентів з майже 50 вищих навчальних закладів України. Драгоманівці впевнено продемонстрували здатність ефективно використовувати нормативно-правові документи, володіння основними методами збереження здоров’я та працездатності персоналу, обґрунтуванню виборів безпечних режимів і параметрів виробничих процесів.

Студенти отримали неперевершений досвід дій щодо здоров’язбереження у виробничих умовах і яскраві враження від історико-культурної спадщини Волині. Завідувача кафедри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, доктора педагогічних наук, професора Світлану Вікторівну Шмалєй відзначено подякою Організаційного комітету Всеукраїнської студентської олімпіади з «Основ охорони праці» за високий професіоналізм у підготовці студентів.

Прес-служба університету